EKİBİMİZ

Özel Dentalove Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

DR. Mustafa Mert Açıkgöz

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesindeki yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında doktora eğitimine başlamıştır. Doktora eğitimi devam ederken 2012 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Boston ve Washington Üniversitelerinin Maksillofasiyal Cerrahi departmanlarında ileri düzey ameliyatlara katılmıştır. Aynı yıl Florida Üniversitesinde Oral ve Diagnostik Bilimler departmanında Prof. Joseph Katz ile birlikte çalışma imkanı bulmuştur. 2013 yılında Hong Kong Üniversitesi Maksillofasiyal Cerrahi departmanı ve Queen Marry Hastanelerinde Prof. Lim Cheung ve Prof. Nabil Samman’ın ameliyatlarında bulunmuştur. Doktora eğitimi süresince yurt içi ve yurt dışında birçok kongre ve konferansa katılmış, sözlü ve poster sunumlar yapmıştır. Ağız, Çene – Yüz Cerrahisi Derneği ve Türk Diş Hekimleri derneği üyesidir.

DT. Sema Baş

Estetik Diş Hekimi, Ortodonti

Estetik Diş Hekimi Dt. Sema BAŞ Malatya doğumludur. Lise öğrenimini Malatya Fen Lisesi’nde, Yüksek Lisans eğitimini de Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlamıştır. Eğitim süresince yurt içi ve yurt dışı kongre ve seminerlere katılmıştır. 2017 tarihi itibariyle Dentalove Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hastalarına Estetik Diş Hekimliği alanında hizmet vermektedir. Çalışmalarında daha çok estetik gülüş tasarımı ve İmplant üstü protezler üzerine yoğunlaşmıştır.

Gülizar Hamurcu

Klinik Müdürü

İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Sağmalcılar Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Kolan Sağlık Grubu kalite bölümünde staj yapmıştır. İş hayatına Anatomica KBB ve Estetik Cerrahi Hastanesi’nde Anlaşmalı Kurumlar ve Kurumsal Pazarlama Uzmanı olarak başlamıştır. Haliç Hospital’de Halkla İlişkiler ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapmıştır. Ardından Avrasya Hastanesi Medikal Estetik Birim Koordinatörü olarak kariyerine devam etmiştir. 2017 itibariyle Dentalove Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Klinik Müdürü olarak göreve başlamıştır.

Hacer Temel

Hasta Hizmetleri

  • Grey LinkedIn Icon

-----

Diş Hekimi Asistanı

Kurumsal

Hizmetlerimiz

İletişim

Yenibosna Merkez Mahallesi Kardelen Sokak

No: 3/A Bahçelievler/İstanbul, Turkey

Bu site içerisinde yer alan yazılar, kullanılan görsel ve işitsel materyeller sadece bilgilendirme amacıyla yer almaktadır.

Kesinlikle doktorların teşhis ve tedavisi yerine geçmemektedir.